Aktualności

XI Sądecka Dycha

Po raz jedenasty biegacze pokonali Sądecką Dychę – dystans 10 km na trasie Stary Sącz – Nowy Sącz. Grupa blisko 300 osób ukończyła bieg, mimo niesprzyjającej pogody, deszczu oraz w niskiej temperaturze.

Klasyfikację generalną OPEN wygrał Adam Czerwiński z klubu Max-Fliz Ekspedycja pokonując 10km w czasie 32:46, kolejny na mecie stawił się Dmitro Pożewilow (4F Kharkiv) z czasem 32:58, trzecie miejsce zajął Emil Drabik (MOK Mszana Dolna) tracąc 40 sekund do zwycięzcy.

Firmę NEWAG reprezentowały Klaudia Kolegowicz 45:00, Katarzyna Tarasek 54:07 oraz Katarzyna Brożek 58:19. Wśród Panów triumfował Wojciech Tarasek 35:48, drugi na mecie pojawił się Franciszek Długosz 39:20, natomiast trzecie miejsce zajął Kamil Kościółek 40:45.

Tadeusz Jasek (PZLAM) – 43:43

Po zakończeniu biegu odbyło się uroczyste wręczenie pucharów oraz losowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych wśród wszystkich uczestników biegu. Nagrody wręczali: Prezes NEWAG S.A. – Zbigniew Konieczek, Wiceprezes Zarządu NEWAG S.A. — Józef Michalik oraz Marian Ryżak, pracownik NEWAGu —  główny koordynator i  organizator biegu.

Oprócz  NEWAG S.A. oraz Fundacji NEWAG, głównych organizatorów, wydarzenie wsparły firmy  Medcom Sp. z o.o., Iguana – Gastro – Polska, DELLNER COMPONENTS Sp. z o.o., U ŻABY Dawid Żabiński, Zakład Metalowy ORTYL Sp. z o.o. S.K.A., Eco Inwest Sp. z o.o., P.P.H.U. Gramet Barcice, P.H. VOLPEX, Metalex Sp. z o.o., TT-Thermo King sp. z o.o., WAGO ELWAG Wrocław, ERBET Sp. z o.o., 3A Composites Mobility S.A., SSK Rail Sp z o.o., Eneria sp. z o.o., Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów „Rawag” Sp. z o. o.  DZIĘKUJEMY!!

Organizatorzy wyrażają gorące podziękowania dla wszystkich Sponsorów za wsparcie organizacji tego wydarzenia mając nadzieję na ponowną współpracę przy następnej edycji biegu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom biegu oraz kibicom za udział w XI Sądeckiej Dysze, już teraz zapraszając do  uczestnictwa w kolejnej edycji biegu!